INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Maqedoni» Skopje»Hotele ne Skopje» Hotel The story of hotel mramor Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel The Story of Hotel Mramor hotel stars expand
Str. Klenoec 11, Shkup, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve S'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel mramor skopje macedonia front view
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor Hotel, Skopje, Maqedoni
The Story of Hotel Mramor, i vendosur në një zonë të bukur në rreze te malit Vodno me pamje të qytetit në afërsi të lumit Vardar, Hotel është vetëm 10 minuta nga qendra e Shkupit.Me pamje të mrekullueshme te shpatit malore, Hotel është në një zonë të qetë duke ofruar një natë relaksuse.Hotel ofron një restorant, një bar dhe recepsion 24-orëshe.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Restorant
Recepsion te hapur 24-ore
Sherbim ne dhome
Salle konference
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Lejohen kafshet shtepiake
Kopsht
Sherbim lavanderie
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Televizion
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Internet Wireless falas


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 3 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 3 dite para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 13:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: