Hotel Tivoli

 
hotel rating stars

Bulevard Iliria, 19, Tetove, Maqedonia e Veriut

Hotel Tivoli zoteron 30 dhoma dhe suita te pershtatshme per mysafiret ne 5 katet e nje ndertese ku klasikja nderthuret me modernen. Hotel Tivoli ehset nje nga hotelet me te mira ne Tetove. Per ato qe udhetojne per biznes, hoteli ofron nje game te plote facilitetesh duke perfshire: dhomat e hotelit, sallen e konferencave, restorantin. Ajo cfare e ben te vecante eshte origjinaliteti dhe ngrohtesia e cila eshte e dallueshme si ne ambientet e brendshme ashtu edhe ne ato te jashtme te hotelit, ideale per ata qe kerkojne te perjetojne vecorite e qytetit te kombinuar me nje standard te larte te akomodimit. Dhomat kane tavane dhe dritare te larta te cilat lejojne qe dhoma te kete drite natyrale si dhe tavolinen e punes. Te gjitha dhomat e hotelit jane te mobiliuara me tone te ngrohta qe krijojne ndjenjen luksoze te komoditetit dhe te relaksit. Hoteli permban dhoma teke, dhoma dopio me krevate te ndara, dhoma dopio standarde, dhoma superiore, dhoma Suita. Te gjitha dhomat e mysafireve e kane edhe rrjetin e internetit WI-FI, ajrin e kondicionuar, TV kabllor, sherbim ditor te rregullimit te dhomes, sherbim 24 oresh ne dhome, sherbimin ditor te lavanderise, minibarin, kasaforten ne dhome, banjo me tharëse flokësh, alarmi SOS, alarm zjarri etj. Salla e konferencave gjendet ne katin e peste dhe eshte nje salle elegante per mbledhje ku mund te akomodohen deri ne 30 pjesemarres.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless me pagese
 • Parkim me pagese
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Trasferte aeroporti falas
 • Zyre per makina me qera
 • Baby siter me pagese
 • Piano bar
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Internet kabllor me pages
 • Krevat per femije
 • Televizor satelitor
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Mikrovale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Pishine te mbyllur me ngrohje
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 10:00

Checkout: 12:00