88 Rooms

 
hotel rating stars

Takovska 49, Beograd, Serbi

Hotel 88 Rooms është e vendosur në Rrugen Takovska, në afërsi të zonës së biznesit nje hap larg me Panairin e Beogradit dhe zona kulturore të qytetit të vjetër të Beogradit Danubit banke.Secila nga 88 dhomat është projektuar në mënyrë që mysafiret te ndihen shumë rehatshme qetë,me ajer te kondisjonuar,TV me ekran te sheshte,internet falas dhe minibar. Kujdes i është kushtuar deri në detaje më të vogël. Në çatinë e hotelit është një restorant me një kopsht të hapur me pamjen e Beogradit dhe rrethinat e tij. Hotel është një vend në Beograd ku energjia e Qiellit dhe Tokës të ndërthurura në mënyrë për të krijuar rrjedhën e tyre të përbashkët të energjisë, harmoni në të gjithë ndërtesën.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Ne rarstet e largimit te vone 50% e nates pasardhese do te paguhet.