Hostel Fair

 
hotel rating stars

Vojvode Misica Nr.37-39, Beograd, Serbi

Hostel Fair ndodhet ne një vend të përshtatshëm 50 metra nga Panairit të Beogradit dhe 3 km nga qendra e qytetit, në Kalane Kalemegdan dhe qendra tregtare popullore.Faria ka dhoma të rehatshme dhe të bollshme më ngjyra të ndritshme dhe me të gjitha lehtësitë e nevojshme.Dhomë multifunksionale ofron internet me PC, një sallë pritjeje muzikë dhe një hapësirë për relaksim.Savski Venac është vlerësuar nga mysafirët për:, parqet, Monumentete etj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Pajisje tualeti personale
 • Mikrovale

If cancelled 2 days before date of arrival, no fee will be charged. If cancelled later, 100% of the first night will be charged. In case of a no-show, the total price of the reservation will be charged.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00