Life Design

 
hotel rating stars

18 Balkanska street, 11000 Beograd, Serbi

Hotel Life Design i vendosur ne një vend të përsosur në zemër të Beogradit, me 59 dhoma dhe suita luksoze mobiluar sipas standardeve më të larta.Hotel përmban dhoma anti-alergjike, ajer te condisjonuar me rregullim te temperaturës, LCD TV, me një zgjedhje të madhe të kanaleve vendas dhe të huaj, linjë telefonike direkte,internet falas ,minibar,banjo e kompletuar me dush. Spa përfshin disa lloje të sauna, banja me avull, dushe tropikale dhe ofron një gamë të gjerë të masazhet dhe trajtime të tjera.Klientet mund të pushojnë në vaskë të nxehtë.Kuzhinë ndërkombëtare, e shoqëruar nga guzhina kombëtare si dhe menutë e reja speciale serbe shërbehen në Restorant.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Banjo turke
 • Trajtim me masazh
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00