Townhouse 27

 
hotel rating stars

Marsala Birjuzova 56, Beograd, Serbi

Hotel Townhouse 27,kombinon mjedise moderne dhe arkitekturës, me një mjedis piktoresk historike.Dhomat e hotelit luksoze i përkasin ndërtesës se rikonstruktuar që datojnë që 1929,Hoteli ndodhet ne afërsi të muzeve, galerive dhe pamjeve më të rëndësishme kulturore dhe historike.Dhomat elegante dhe të jashtëzakonshme luksoze të mëdha, të ofrojë rehati të skajshme, ndërsa shumëllojshmëri e suitave luksoze te bollshme dhe dekoruar me stil.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen
 • Telefon ne banje
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femija I pare 0-6.99 vjec akomodohet falas.