Ajka

 
hotel rating stars

Rruga Kristaq Tutulani, 5001 Berat, Albania

Hotel Ajka ndodhet vetëm 3 km nga kalaja e Beratit. Është një hotel me 3 yje dhe çdo dhomë është e pajisur me një tavolinë, televizor, banjo private dhe disa nga dhomat ofrojnë pamje nga lumi. Hoteli ofron edhe kuzhinë ndërkombëtare dhe lokale tradicionale. Aeroporti i Shqipërisë është 118 km nga prona.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh

For reservations cancelled 72 hours before arrival date, there is no penalty.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00