Antipatrea

 
hotel rating stars

Rr. Antipatrea, L. 28 Nendori, Berat, Shqiperi

Hotel Antipatrea gjendet në qendër të Beratit, 150 metra nga brigjet e lumit Osum. Hotel Antipatrea ofron një bar dhe dhoma me ajër të kondicionuar , TV me ekran te sheshte, një minibar, Wi-Fi falas, një dush, banjo private me tharëse flokësh. Hotel Antipatrea ofron një sallë pritjeje të përbashkët, vend per ruajtjen e valixheve dhe shërbimin e hekurosjes . Mëngjesi është i përfshirë, dhe një restorant qe shërben guzhine tradicionale shqiptare ndodhet vetem 100 metra larg nga hoteli. Disa kisha Bizantine, muzetë dhe Kalaja e Beratit mund të gjenden brenda një rrezeje prej 800 metrash. Per klientet ofrohet parkim falas.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas.