Belgrad Mangalem

 
hotel rating stars

L. Mangalem, Berat, Shqiperi

Hotel Belgrad ndodhet në Berat, vetëm 2 minuta në këmbë nga Qyteti i vjetër. Hoteli ka një bar dhe linja e internetit Wi-Fi është falas në dispozicion të gjithe mysafireve. Çdo dhomë eshte e pajisur me: TV, ajer te kondicionuar, banjo private, dush, tharëse flokësh. Nga dhoma ju mund të shijoni pamjen e qytetit. Në Hotel Belgrad Mangalem ju do të gjeni recepsionin 24-orë. Hoteli ka një sallë pritjeje të përbashkët dhe nje vend per ruajtjen e valixheve. Kalaja e Beratit mund të arrihet në vetëm 500 metra larg. Hoteli ofron parkim falas. Klientet mund të vizitojnë Parkun Kombëtar të Tomorrit qe ndodhet 60 km larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 15:00

Checkout: 11:00

Politika per femijet: nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas.