Berati

 
hotel rating stars

Rr. Veli Zaloshnja, Lgj. 28 Nentori, Berat, Shqiperi

Një shtëpi karakteristike që është transformuar me mjeshtëri në një hotel. Brenda ndërtesës ruhet e njëjta pamje e shtëpisë karakteristike, me muret e bardha, me çati druri dhe me oxhak. Hotel Berati është një kombinim i traditës së vjetër të këtij qyteti historik me mobilimin modern, duke ofruar keshtu një vend të rehatshëm për të pushuar.

Dhomat
Hoteli ka 9 dhoma gjithsej, nga të cilat 5 janë dyshe, 2 dopjo dhe 2 dhoma me katër shtretër të përshtatshme për familje apo grupe miqsh.

Shkelqyeshem, 4.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune

During the low season (15/10-16/02 & 17/029-15/06) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (16/06-14/10) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded.Cancellations made ​​less than 72 hours before arrival, will be charged of first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00