Bujtina Kodiket

 
hotel rating stars

Rr. Kostaq Stefa, Berat, Shqiperi

Bujtina Kodiket, ndodhet ne Lagjen Mangalem. Nga hoteli shikohet lagjia Gorica, e cila mund te arrihet ne kembe per 5 minuta. Gjithashtu ne pese minuta me kembe nga bujtina mund te shkosh edhe ne lagjen Kalaja e njohur per 40 kishezat e saj te vjetra, disa prej tyre te pikturuara nga Onufri dhe i biri. Bujtina Kodiket eshte nje shtepi e gurte karakteristike beratase e kthyer ne hotel me kater dhoma shume te bukura dhe te arreduara ndryshe nga njera-tjetra. Bujtina ofron sherbim 24 ore, linje telefoni dhe interneti, mengjes te perfshire ne cmimin e dhomes, nje dyqan te vogel dhuratash me produkte artizanale te zones, sherbim dado/babysitter nga edukatore profesioniste (perkundrejt tarifes) si edhe traditen mikepritese 2400- vjecare te qytetit.

Shkelqyeshem, 5.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Tharese flokesh
 • Pajisje tualeti personale

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00