Grand White City

 
hotel rating stars

Rr. Antipatrea, Berat, Shqiperi

Hotel Grand White City gjendet afer zones historike te Beratit. Linja e internetit Wi-Fi është falas në dispozicion. Çdo dhomë këtu eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, një TV, një frigorifer, banjo private. Nga dhoma ju mund të shijoni pamjen malore dhe pamjen e kopshtit. Në hotel Grand White City ju do të gjeni recepsion 24-orë. Objektet e tjera të struktures përfshijnë një sallë pritjeje, vend per ruajtjen e valixheve dhe një kend lojerash për fëmijë. Per klientet ofrohet parkim falas.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 15 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 15 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Femija i pare 0-9.99 vjec akomodohet falas.