Muzaka

 
hotel rating stars

Gorice, Berat, Shqiperi

Ne hotel Muzaka, ju jeni fiks në zemër të Beratit. Ky hotel me arkitekturen e tij klasike dhe stilin elegant gjendet në qendrën historike dhe mund te jete baza ideale për një pushim ndersa eksploroni monumentet e Beratit, kishat, xhamitë dhe shumë thesare te këtij qyteti. Hoteli është një ndërtesë e shekullit të 17-të ne një vend strategjik. Dhomat ofrojnë të gjitha strukturat e nevojshme për një qëndrim të këndshëm në këtë qytet të bukur. Vendet kryesore të Beratit si : Gorica, Mangalemi, lumi Osum, ura dhe monumente janë të gjitha ne nje distance te vogel. Të gjitha 10 dhomat e hotelit janë të dizenjuara për ta bërë qëndrimin tuaj të rehatshem me ajër të kondicionuar dhe TV satelitor. Me fjalë të tjera, hotel Muzaka është zgjedhja e përkryer ne gjetjen e një hoteli që ofron thjeshtësine, komoditetin e çmimet e pershtatshme në atmosferën mikpritëse te Beratit. Recepsioni është 24 orë dhe stafi do t'ju ndihmojë ne cfaredolloj kërkese qe ka të bëjë me ngjarjet e Beratit, me transportin, dyqanet, restorantet dhe shume shërbime të tjera. Ju gjithashtu mund të filloni ditën tuaj me një mëngjes të shijshem kontinental, i shërbyer nga 7:30 - 10:30, në dhomën e ngrenies ku mund të perzgjidhni buke apo tost shoqeruar me lëngje frutash, kafe, kapuçino, çaj dhe çokollatë të nxehtë. Kjo ndërtesë e bukur është restauruar në mënyrë të përkryer deri në detaje pikerisht për të nxjerrë në pah historinë magjike te së kaluarës. Bashke me lashtësinë e saj dhe bukurine gjenden edhe strukturat moderne te cilat garantojne jo vetem nje qëndrim te paharrueshëm, por edhe te rehatshem e relaksues.

Shkelqyeshem, 5.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Aparat per te bere cajin /kafen

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika e akomodimit per femije: Femijet 0 deri ne 4.99 vjec jane falas; nga 5 deri ne 12 vjec paguajne 10 Euro.