Pasarela

 
hotel rating stars

Rr. 28 Nentori, Berat, Shqiperi

Hotel Pasarela gjendet në qytetin e Beratit. Çdo dhomë ofron ajer te kondicionuar, një minibar, Wi-Fi falas, nje frigorifer, banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Sherbimet extra përfshijë divan, një tavolinë shkrimi dhe krevat. Në Hotel Pasarela ju do të gjeni recepsion 24-orë, një bar dhe nje restorant. Ofrohet parkim falas per klientet.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femija i pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.