Rezidenca Desaret

 
hotel rating stars

Rr. Kala, Berat, Shqiperi

Ndodhet në lagjen mesjetare të Beratit dhe nga ai mund të shihen Xhamia e Mbretit dhe në krah të saj Teqja Bektashiane. Është një hotel i ndërtuar në vitin 2004 i cili ruan arkitekturën karakteristike të ndërtesave të vjetra në zonën përreth. Ka një kapacitet të limituar prej 5 dhomash pjesa më e madhe e te cilave ofrojnë pamje të mrekullueshme të lagjeve të vjetra të Mangalemit dhe te Gorices me shtëpitë e bardha të ndërtuara njëra mbi tjetrën. Hoteli ofron dhoma me hapësirë të dekoruara bukur si dhe një restorant që ofron një kuzhine të shkëlqyer shqiptare dhe italiane.

Dhomat
Hoteli ka 5 dhoma, 2 dopjo dhe 3 treshe.

Shkelqyeshem, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00