Tomorri

 
hotel rating stars

Qender, Berat, Shqiperi

Hotel Tomorri, ose "Turizmi" ishte i vetmi hotel në qytet gjatë periudhës së regjimit komunist, i cili përdorej nga ata pak turistë të huaj apo qeveritarë të lartë që vinin për takime pune në qytetin muze. Arkitektura është e tipit komunist dhe rreth e përqark hotelit ka palma të mëdha. Ndërtuar në vitin 1975, hoteli ka 30 vjet eksperiencë në shërbimin e hotelerisë, ndaj mund ta beje qëndrimin tuaj sa me te këndshëm dhe komod. Ne fillim u rikonstrukturuan dhomat ndërsa në verën e vitit 2006 u rikonstruktuan totalisht, recepsioni, bari dhe restoranti. Pamja e lagjeve të Mangalemit dhe Gorricës nga tarraca në katin e fundit është e mrekullueshme.

Dhomat
Hoteli është i madh dhe ka rreth 52 dhoma, nga të cilat, 40 janë dyshe, 9 dopjo dhe 3 suita.

Shkelqyeshem, 4.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • dhome per bagazhet
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00