Alkre

 
hotel rating stars

Rr. Rimi Nane, Borsh, Sarande, Shqiperi

Hotel Alkre është ndërtuar në vitin 2004, duke qenë keshtu hoteli i parë në Borsh. Hoteli ndodhet ne zonen e quajtur “Shkalle”, vetem 100 m larg nga deti, duke ofruar një pamje të mrekullueshme të plazhit. Ky është një hotel familjar, qe ofron cmime konkuruese, i pershtatshem per familje dhe turiste me buxhet te kufizuar. Dhomat kane dekorim te thjeshte dhe modest, por jane te rehatshme.

Shume Mire, 3.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe volejbolli

During the low season (01/05-30/06 & 01/09-10/10) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 5 Euro per person