Blue Days

 
hotel rating stars

Rruga e Plazhit, Borsh, Sarande, Shqiperi

Shumë pranë Sarandës, në zonën e njohur si fshati turistik i Borshit, ndodhet Hotel Blue Days, vendi më i mirë për qetësi në Rivierën Shqiptare, e nisur fillimisht si nje piceri para 10 vitesh. Dhomat e hotelit janë të mirëmobiluara me kondicioner, tharëse flokësh, tualet, dush, mini bar, TV kabllor, linje interneti, etj. Ndërsa ju luani në fushat sportive, fëmijët tuaj mund të luajnë në këndin e lojërave për fëmijë. Për ju është gjithashtu ne dispozicion edhe nje plazh i mrekullueshëm privat, një shezllon e një motor uji. Përvec komoditeteve në dhomë dhe kohës së kënaqësisë, ju mund të shijoni pak kohë në një nga tre baret ose mund të provoni shijen e pakrahasueshme të ushqimit në një nga dy restorantet, ku mund te shijoni edhe profesionalizmin e picerise me nje tradite 10-vjecare. Stafi profesional eshte ne sherbimin tuaj ne cdo kohe ne kete hotel.

Shkelqyeshem, 5.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli

Gjate sezonit te ulet (01/01-30/06 & 01/09-31/12) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/07-31/08) per rezervimet e anuluara të paktën 72 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Politika e femijeve: 0-4.99 vjec falas; mbi 5 vjec paguajne 10 Euro per nate