Osumi

 
hotel rating stars

Qender, Corovode, Shqiperi

Hotel Osumi është një hotel i vogël i thjeshtë familjar me nje kapacitet prej 6 dhomash. Ndodhet në sheshin kryesor të Çorovodës, në qendër të zonës së Skraparit. Dhomat dhe strukturat e hotelit janë standarde por të pastra. Ky hotel është i përshtatshëm për udhëtarët aventurierë të cilëve u pëlqen të vizitojnë kanionet e Osumit, ose të bëjnë kanotazh. Ka një tarracë që shikon mbi lumin Osum, ku nuk mbaron asnjëherë rakia e famshme tradicionale e Skraparit.

Shume Mire, 3.6/5.0

  • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
  • Parkim Falas
  • Bar
  • Dhomat dhe sherbimet ekstra
  • Televizion
  • Banje me dush

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00