Ionian

 
hotel rating stars

Plazh, Dhermi, Shqiperi

Hotel Ionian ne Dhermi ofron një restorant që shërben guzhine tradicionale dhe ndërkombëtare. Dhomat jane me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas. Qendra e Dhërmiut është 3 km larg. Parkim falas per klientet. Çdo dhomë ofron një TV kabllor, banjo private me dush, tharëse flokësh. Ju mund të shijoni pamjen e detit nga dhoma. Extra përfshijnë një minibar. Në hotel ju do të gjeni recepsion 24-orë. Hoteli ofron sherbimin e lavanterise si dhe te pastrimit kimik. Parku Kombëtar i Llogarase është rreth 15 km larg, ndërsa qyteti i Himarës është 25 km nga hoteli.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe volejbolli

During the low season (01/05-30/06 & 26/08-30/09) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-25/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone: Pas ores 12:00 klienti paguan 50% te cmimit te dhomes.