Olivio

 
hotel rating stars

Dhermi,Vlore,Shqiperi

Hotel Olivio ne Dhermi gjendet vetem 100 m larg nga deti Jon dhe te ofron nje pamje te mrekullueshme te detit. Gjendet 1.5 km nga Dhermiu. Hoteli ka nje bar, restorant dhe shume struktura te tjera per nje pushim te paharrueshem. Hoteli ofron linje interneti dhe parkim falas. Cdo dhome eshte e pajisur me ajer te kondicionuar, TV, minibar, banjo private, shtrat femijesh. Recepsioni eshte 24 ore ne dispozicion.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Internet Wireless falas

During the low season (01/05-10/7 - 26/8-15/10) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (11/7-25/8) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 10:00

Politika e largimit te vone nga hoteli: PAs ores 12:00 klienti duhet te paguajre 50% te cmimit ditor