Royal Blue

 
hotel rating stars

Plazh, Dhermi, Shqiperi

Hotel Royal Blue i ndodhur vetëm 500 metra nga qendra e Dhërmiut ofron parking privat dhe Wi-Fi falas. Hoteli ofron restorant à-la-carte, ndërsa plazhi është vetëm disa hapa larg. Të gjitha dhomat të ofrojë një pamje të detit, një ballkon, një TV, një frigorifer të vogël dhe një banjo me dush, ndërsa bari gjendet vetëm disa hapa larg. Mysafiret e hotelit mund të vizitojne Kalane e Pirateve qe ndodhet pranë hotelit.

Shkelqyeshem, 4.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Kopsht
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

 krevate shtese = 5 Euro per nate Shenim : mund te lejohet deri ne 1 krevat esktra ne dhome (me kerkese paraprake)