Splendor

 
hotel rating stars

Prane viles qeveritare, Dhermi, Shqiperi

Hotel Splendor & Spa përfshin një pishinë të hapur, një palestër, një sauna dhe Wi-Fi falas në vende publike. Të gjitha dhomat janë te pajisuara me ajër të kondicionuar, divan, TV me ekran te sheshte. Secila dhome ka banjo private me dush, tharëse flokësh. Disa dhoma kane ballkon privat dhe të gjitha dhomat kane pamjen e malit dhe te detit. Hoteli ka restorantin ku sherbehet mengjesi si dhe barin ne dispozicion te klienteve. Hotel Splendor & Spa ka një kend lojërash. Sherbimet spa dhe Wellness jane kundrejt nje tarifë shtesë. Parku Kombëtar i Llogarase është 12 kilometra larg. Aeroporti i Tiranes është 162 km.

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Telefon ne banje
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

During the low (01/04-31/05 and 01/10-31/03) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During medium season (01/06-14/07 and 01/09-30/09) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (15/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Per akomodime shtese, cmimi extra eshte 12 Euro per femijet dhe 25 Euro per te rriturit.