Summer Dream

 
hotel rating stars

Gonia Perivolo, Dhermi, Shqiperi

Hotel Summer Dream ne Dhermi ofron dhoma me ajër të kondicionuar , Wi-Fi falas dhe ballkone, disa nga të cilat kanë pamje nga deti. I vendosur në plazhin e Drymades, hoteli ka nje restorant ku gatuhen ushqime tradicionale dhe nderkombetare. Hotel Summer Dream është i rrethuar me bimësi mesdhetare. Të gjitha dhomat kane televizor me ekran te sheshte satelitor dhe nje minibar. Cdo dhome ka banjo të pajisur me dush. Parkimi prane hotelit eshte falas dhe cadra e diellit është në dispozicion te çdo klienti. Himara është 25 km nga Hotel Summer Dream.

Shume Mire, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar

During the low (01/05-31/05 and 01/09-30/09) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During medium season (01/06-30/06 and 01/07-31/07) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/08-31/08) reservations cancelled at least 5 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 5 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Nuk shtohen krevate shtese.