Divjaka Resort

 
hotel rating stars

Plazh, Divjake, Shqiperi

Divjaka Resort eshte hoteli me i mire ne Divjake. Resorti ndodhet ne nje zone te virgjer te bregdetit te Divjakes e rrethuar me pyll plot gjelberim relaksues dhe perballe saj shtrihet, ne distance 300 m rere, bregu i detit te kalter Adriatik. I konceptuar si një vend që ofron vetëm relaks dhe harmoni pamja që ofron hoteli me ambjentet përreth është nje oaz mahnitës ngado qe vështron. Resorti është i kompletuar me 68 dhoma me të gjitha shërbimet bashkëkohore. Hoteli ofron te gjithë shërbimet që ju kërkoni. Divjaka Resort është bërë sinonim i momenteve të qetësisë shpirtërore dhe i relaksit.

Shkelqyeshem, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe tenisi
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli
 • Pingpong

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet nga 0-4.99 vjec nuk paguajne.