Dolce Vita

 
hotel rating stars

1 Km larg nga shkembi i Kavajes Golem, Durres, Shqiperi

Në zonën më të bukur të Adriatikut me një sipërfaqe rreth 5000 m2 ngrihet bukur Hotel Dolce Vita. Hoteli ofron një ndërtesë 7-katëshe me 50 dhoma, 4 bare, 3 restorante, piceri, tavernë, sallë konferencash, diskotekë, palestër, parking si dhe një pishinë të mrekullueshme. Në hotel do të gjeni të ndërthurura bukur pamjet e hotelit me gjelbërimin e pafund, kënaqësitë e rehatise me hapësirat e shumta që ai ofron si edhe cilësinë e gatimit me larminë e kuzhinave që ofrojnë restorantet.
Pushimet tek Dolce Vita pushimet do te mbeten në kujtesën tuaj.

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Qender fitnesi
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Piano bar
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli
 • Fushe e vogel futbolli

During the low (01/01-15/06 and 11/09-31/12) and medium season (16/06-15/07) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (16/07-10/09) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first and second night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00