Nais

 
hotel rating stars

Lagjia nr 1, Bulevartdi EPIDAM, 46 Durres, Shqiperi

Hoteli Nais gjendet në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin Epidamni, afër portit dhe disa atraksioneve te tjera si p.sh Muzeut Etnografik “Aleksandër Moisiu”, Amfiteatrit Roman, Kullës Veneciane, Muzeut Arkeologjik si dhe zones administrative. Hotel Nais ne Durres ju mirëpret në një ambjent plot sharm dhe elegancë. Eshte nje ndertese e vitit 1930, shtepia dhe zyra e avokatit te njohur " H.Myshketa", qe mbart vlera te medha historike. Per t'ju kthyer tradites se mikpritjes te kesaj familje ne shenje respekti e kujtimi, u ristrukturua në vitin 2000 dhe mori emrin Hotel Nais. Gjate qëndrimit në hotel do të gjeni një shërbim dhe mikpritje të standardit të lartë nga nje personel i kualifikuar e korrekt. Dhomat. Ka 16 dhoma, 7 dopjo, 7 dyshe dhe 2 suita.

Shkelqyeshem, 4.5/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • dhome per bagazhet
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00