Vila Palma

 
hotel rating stars

Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi

Hotel Vila Palma ofron nje plazh privat me cadra te lira nen rrezet e diellit. Restoranti qe gjendet ne tarracë shërben guzhine mesdhetare dhe ndërkombëtare, ndërsa të gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar dhe Wi-Fi falas. Qendra e Durrësit është 10 km larg. Çdo dhomë ka një ballkon, TV me ekran te sheshtë dhe frigorifer. Hoteli ka ashensor dhe parking falas. Stacion i autobusave lokale është ngjitur me Hotel Palma, ndërsa dyqani më i afërt ushqimor është 20 metra larg. Kepi i Rodonit dhe Kalaja është rreth 50 km larg. Porti i trageteve me linjat drejt Italisë dhe Greqisë gjendet 9 km larg. Airporti i Tiranes është në një distancë prej 35 km larg.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet Wireless me pagese
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli
 • Biliardo me pagese

During the low season (01/01- 30/06 & 01/09- 31/12) reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07 – 31/08) reservations cancelled at least 7 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days prior to the arrival date will be charged for the first night

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Femija I pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.