Boci

 
hotel rating stars

Llixha, Elbasan,Shqiperi

Hotel Boci gjendet në rrugën kryesore qe te con ne qendër të Elbasanit. Hotel Boci ka nje restorant a-la- cart, ofron Wi-Fi dhe parkim falas, TV kabllor, ajer te kondicionuar dhe minibar ne dhomë. Në Hotel Boci ju do të gjeni recepsion 24-orësh, një kopesht, një bar dhe shërbimin e lavanderise. Çdo dhomë ka një banjo private me dush. Qyteti i Elbasanit eshte vetem 7 km larg, ku mund te vizitoni Kalane e shekullit te 15-te, Muzeun Etnografik, Teatrin Skampa.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Minibar
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 12:00

 Krevat shtese = 10 Euro per nate.