Grand

 
hotel rating stars

Rr: 11 Nentori, ne hyrje te qytetit, Elbansan, Shqiperi

Grand eshte nje hotel luksoz i pozicionuar në hyrje të qytetit të Elbasanit, ne pjesen perendimore te tij. Ndodhet 1400 m nga Stadiumi dhe 500 m nga Muzeu. Vendi ideal ku ju mund të gjeni qetësinë dhe kënaqësinë e kërkuar. Hoteli disponon 21 dhoma dhe 1 suite të gjitha të mobiluara me shije dhe stil të veçantë. Ne cmimin e cdo dhome perfshihet lavanderia( larje, hekurosje ), sherbim i cili ofrohet nga personeli i hotelit. Restoranti ofron specialitete të kuzhinës tradicionale shqiptare dhe asaj mesdhetare. Gjithashtu Grand Bar për kënaqësine tuaj shërben edhe shumëllojshmëri koktejlesh, shërbim i cili ofrohet edhe në verandën e tij me gjelbërim të perhershëm. Hoteli i duhur për të kaluar pushime apo për të vizituar qytetin e Elbasanit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 15:00

Checkout: 11:00

Femijet 0-6.99 vjec akomodohen falas.