Univers

 
hotel rating stars

Lgj:Emin Matraxhi, Ura e Bakallit, Elbasan, Shqiperi

Hotel Univers ofron dhoma me ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas dhe TV satelitor. Nje frigorifer i vogel dhe nje tavoline shkrimi gjenden ne secilen dhome te cilat jane gjithashtu te pajisura me banjo private, dush. Hoteli gjithashtu ofron parkim falas, nje pishine te jashtme, restorant dhe bar. Recepsioni eshte 24 orë në ditë dhe ofron nje vend per ruajtjen e valixheve dhe shërbimin e hekurosjes. Hoteli ka një sallë konferencash. Muzeu Etnologjik gjendet në një distancë prej 1,5 km.

Shume Mire, 4.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00