Farma Sotira

 
hotel rating stars

Rruga nacionale Leskovik – Erseke, km 15, Shqiperi

Imagjinoni nje vend magjik me nje lendine te bukur te rrethuar nga male plot gjelberim te banuara nga lloje te ndryshme zogjsh e kafshesh si ketra e sorkadhe. Nje burim qe del nga shkembi ku uji i ftohte kalon neper shkembinj dhe nje perrua qe vjen nga maja e malit, shtigje neper pyll ku rrezet e diellit duken si perde magjike dhe uji kristal ku mund te shikosh peshqit duke notuar qetesisht. Imagjino ta kthesh kohen mbrapa dhe te shijosh ushqime te shijshme natyrale te gatuara ne nje menyre tradicionale (sac zgare qymyri ) dhe ti shoqerosh me nje gote vere shtepie apo nje gote raki. Nuk eshte e nevojshme te imagjinoni. Farma Sotira eshte kompleksi turistik qe ju ofron ambjente pushimi tradicionale ku ju do te harroni cdo stres.

Shume Mire, 3.8/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Banjo turke
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe e vogel futbolli

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout) : pas ores 11:00 paguan 50 % te cmimit te dhomes.