Internacional

 
hotel rating stars

Rr. Cameria, prane Spitalit Rajonal, Fier, Shqiperi

Hotel Internacional gjendet në zemër të qytetit të Fierit, ne një distancë shumë e shkurtër nga institucionet më të rëndësishme të qytetit. Hotel Internacional është një strukturë e re dhe moderne e ndërtuar në vitin 2008. Hoteli ka 20 dhoma moderne dhe te mobiluara mire dhe 90% e tyre kanë një pamje panoramike të qytetit. Hoteli ka edhe struktura hoteliere shtesë dhe shërbime të përfshira.

Shkelqyeshem, 4.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00