Argjiro

 
hotel rating stars

Rr. Gjin Zenebisi, Gjirokaster, Shqiperi

Nga një ndërtesë e braktisur sot në një hotel elite. Hotel Argjiro është i vendosur në zemër të qendrës historike të qytetit të Gjirokastrës. Ndodhet shumë afër të gjitha pikave turistike si : Pazari i Vjeter, Kalaja e Argjiro-se, shtëpive të shumta tradicionale që janë hapur për vizitorët. Hoteli te ofron një pamje të mrekullueshme te Pazarit te Vjeter. Aty do te gjeni luks, rehati, qetësi dhe pastërti, dhoma të rehatshme, te mobiluara mirë, me ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas, TV dhe parkim privat falas. Vizitoret mund të shjojne nje restorant të mirë me një kuzhinë tradicionale dhe ndërkombëtare. Këtu do të gjeni kombinim perfekt te rehatise dhe cilësisë. Stafi i kualifikuar dhe miqësor është mikpritës dhe i gatshëm për t'ju ndihmuar për çdo informacion në lidhje me hotelin dhe rajonet përreth.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Politika per largim te vone (late checkout): nuk ka detyrime nese eshte e disponueshme (duhet te konfirmohet me recepsionin) Politika per krevat shtese: nuk ka krevat shtese pervec kolltuqeve ekzistuese ne dhomen e ndenjes per te rriturin e 3 ose per femijet