Bineri

 
hotel rating stars

Rr. Zejtareve, Pazar, Gjirokaster, Shqiperi

Hotel Bineri, një hotel tradicional në Gjirokastër, ju ofron një eksperiencë të mrekullueshme. Hoteli ka 14 dhoma të rehatshme dhe të veçanta. Ai ofron shërbim para 24 orësh, Wi-Fi, një restorant, kopsht dhe një bar. Të gjitha dhomat në hotel janë të mobiluara me TV dhe një tavolinë. Dhomat janë të kompletuara me një banjo private të pajisur me një banjë ose dush, ndërsa disa dhoma do t'ju ofrojnë edhe një zonë për t’u ulur. Ju mund të shijoni kafe në bar me një pamje të mahnitshme të këtij qyteti të UNESCO-s. Bregdeti Ion është 25 km larg nga Hotel Bineri.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Minibar

For cancellations 72 hours prior to arrival, there is no penalty.

Check-In: 11:00

Checkout: 10:00

Nuk ka mundësi për një krevat shtesë.