Gjirokastra

 
hotel rating stars

Lgj. Partizani, Rr. Sheazi Como, Gjirokaster, Shqiperi

Me një kapacitet prej 7 dhomash, Hotel Gjirokastra është një vend i përkryer për cilindo që dëshiron të provoje kuzhinen tradicionale dhe pamjet me te bukura përfshirë ketu kështjellën Argjiro dhe të gjitha shtëpitë karakteristike përreth. Hotel Gjirokastra gjendet në një nga lagjet më të vjetra te qytetit. Dhomat janë të pajisura me TV, internet, parking ne një mjedis familjar në të cilin vete familja menaxhon hotelin.

Shkelqyeshem, 4.6/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00