Kodra

 
hotel rating stars

Rruga e "Zejtareve" ish shtatorja e Enver Hoxhes Pazar. Gjirokaster,Shqiperi

Hotel Kodra gjendet ne qytetin e vjeter te Gjirokastres. Ai ka nje arkitekture karakteristike te nje shtepie gjirokastrite. Hoteli te ofron nje tarrace te hapur dhe nje restorant. Linja e internetit dhe parkimi brenda struktures se hotelit jane falas. Secila dhome e hotelit eshte e pajisur me TV e banjo private. Disa dhoma kane edhe nje vendpushim. Recepsioni eshte i hapur gjate gjithe 24 oreve.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • ATM
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 3 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 3 days, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Politika e largimit te vone: eshte falas