Number One

 
hotel rating stars

Lgj.Varosh, Gjirokaster, Shqiperi

Hotel Number One ndodhet 200 metra nga qendra e re e Gjirokastrës dhe 500 metra nga qyteti i vjetër i Gjirokastrës. Hoteli ka një restorant, bar, dhoma me linje interneti Wi-Fi dhe parkim falas. Të gjitha dhomat kane TV me ekran te sheshte kabllor, banjo me dush dhe tharëse flokësh. Disa dhoma kanë minibar, ndërsa të tjerat kanë kuzhinë. Restoranti i hotelit shërben kuzhinë shqiptare dhe ndërkombëtare. Sheshi i Çerçiz Topullit ndodhet vetem 700 metra nga hoteli. Ketu mund te vizitoni Qytetin e Vjetër, Pazarin ose Kalane e Gjirokastrës.

Shkelqyeshem, 4.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per largim te vone (late checkout) : deri ne oren 16:00 paguhet 50 % e cmimit te dhomes; pas ores 16:00 paguhet cmimi i plote i dhomes.