The First

 
hotel rating stars

Rr. 18 Shtatori, Gjirokaster, Shqiperi

Hotel The First i ndërtuar në vitin 2003 ndodhet afër Pallatit të Sportit në një zonë plot gjalleri ne qender të qytetit. Hoteli është modern, i qetë dhe ofron një shërbim cilësor dhe miqësor kundrejt çmimeve konkurruese. Gjate qëndrimit ne kete hotel mund të vizitoni Kalanë e Gjirokastrës si dhe shume pika të tjera turistike te qytetit të vjetër. Dhomat e hotelit janë shumë të rehatshme dhe personeli eshte miqësor.

Dhomat
Ne hotel ndodhen 16 dhoma gjithsej, nga të cilat 10 janë dyshe, 1 dopio, 1 teke dhe 4 treshe.
Kujdes: Çmimi më i lirë për dhomën teke që shfaqet më poshtë është ai i dhomes më të vogel me vetëm një krevat tek.

Bronxe award by Authentic Albania Quality Mark The First Hotel is honoured Bronxe Award by Authentic Albania Quality Mark

Mire, 2.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Internet Wireless falas
 • Sherbim lavanderie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Tharese flokesh
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Abazhur

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00