Rondos

 
hotel rating stars

Potam, Himare, Shqiperi

Hotel Rondos, nje nga hotelet me te mira ne Himare, i hapi dyert në verën e vitit 2012 në një mjedis të veçantë në bukurinë e detit Jon. Objektivi është që të ofrojë një paketë të plotë turistike, rehati dhe relaks, aventurë dhe tradita, ushqim dhe pije. Dhomat qe hoteli ofron jane: dhome me krevat dopio, dhome me krevat dopio dhe një tek. Secila nga dhomat është e dekoruar me dizajn modern, rehati dhe një pamje unike nga deti Jon. I pozicionuar në një zonë ku gjithçka është afër, asgjë nuk do t’ju mungoje pushimeve tuaja.

Shume Mire, 3.9/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 11:00

Femijet 0-11.99 vjec paguajne 5 euro me pak.