Stolis

 
hotel rating stars

Potam, Himare, Shqiperi

Hotel Stolis gjendet ne qytetin e Himares, ne plazhin e Potamit. Pamje te mrekullueshme te gjirit te Himares ne agim dhe ne perendim te diellit mund te shijohen nga te gjitha dhomat ose nga tarraca e barit. Hoteli ka 10 dhoma me te gjitha komoditetet e mundshme: minifrigorifer, TV kabllor etj. Cdo dhome ka ballkonin e saj qe ofron pamje te mrekullueshme te gjirit te Himares dhe te kodrave te gjelbera perreth. Prane hotelit ka shume struktura qe mund te vizitohen si p.sh. qendra e qytetit me lokalet tradicionale dhe dyqanet e dhuratave, kalaja 2000-vjecare, kisha ortodokse, plazhi i famshem i Llamanit qe eshte vleresuar si “Plazhi me i mire” ( cmim i New York Times ne qershor te 2011-es ), uji kristal i plazhit te Livadhit me klubet e tij te plazhit dhe restorantet etj.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

During the low season and medium season (01/04-14/07 & 01/09-31/10) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (15/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

  Femijet deri ne 4 vjec jane falas!