Vila Blu

 
hotel rating stars

Lgj.Stefanel, Himare, Shqiperi

Hotel Vila Blu gjendet ne Himare. Nga dhomat e hotelit ose nga tarraca e barit hoteli te ofron pamje mbreselenese te gjirit te Himares dhe te detit. Te gjitha dhomat e hotelit jane te pajisura me te gjitha komoditetet e mundshme: mini frigorifer, TV kabllor etj. Secila dhome ka ballkonin e saj dhe ofron pamje te mrekullueshme te gjirit te Himares dhe te kodrave te ullinjve perreth. Vila Blu ofron edhe linje interneti ne te gjithe strukturen.

Shume Mire, 3.3/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • ATM
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Vaske
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Sporte & Aktivitete
 • Pishine te hapur

During the low season (01/01-30/06 & 01/09-31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07-31/08) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00