Albatros

 
hotel rating stars

14 km nga kthesa e Spillese, Kavaje, Shqiperi

Hotel Albatros gjendet ne plazhin e mrekullueshem te Spillese Kavaje, ne nje zone mjaft te bukur ne vije te pare 200 m larg bregut te detit dhe 14 km (Harrizaj) nga Autostrada Durres – Rrogozhine. Hoteli eshte 4 katesh me nje kapacitet pret 51 dhomash per pushuesit. Cdo dhome eshte e pajisur me banjo me te gjitha kushtet dhe me ballkon. Dhoma disponon nje krevat dopio, dy krevate tek per femijet (krevat marinari), frigorifer, TV me kabllor, kondicioner etj. Siguria ne hotel eshte maksimale pasi te gjitha ambjentet e tij jane te survejuara me kamera 24 ore ne dite dhe me roje private. Restoranti i hotelit eshte vetem per pushuesit e hotelit ku cdo dhome ka tavolinen e saj dhe aty serviret ushqimi i kuzhines mesdhetare. Gjithashtu pjese e hotelit eshte edhe nje park prej 0.5 ha i mbjellur me pisha. Aty gjenden disko verore, bar i hapur, restorant, fast food, parking, kend lojrash per femije.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Televizor satelitor
 • Minibar
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije
 • Fushe volejbolli

During the low season (01/01- 30/06 & 01/09- 31/12) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/07 – 31/08) reservations cancelled at least 7 days prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days prior to the arrival date will be charged for the first night.

Check-In: 12:00

Checkout: 10:00

Per ofertat e ushqimit ju lutem te na kontaktoni.