Dardha

 
hotel rating stars

Dardhe, Korce, Shqiperi

Hotel Dardha ndodhet 17 km nga qyteti i Korçës. Ajo ka një bar, restorant, spa, palestër. Të gjitha dhomat janë të pajisura me internet. Parkimi është falas. Çdo dhomë ka një tavolinë, TV dhe ballkon. Nga dhoma ju mund të shijoni nje panoramë te bukur malore. Zona e Spa në hotel ofron një sauna te perbashket, hamame dhe dush. Turistët mund të vizitojne Liqenin e Prespës 35 km ose Liqenin e Ohrit, 50 km larg.Silver award by Authentic Albania Quality Mark Dardha Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Shkelqyeshem, 4.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Internet Wireless falas
 • Bar
 • Restorant
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • Sherbim lavanderie
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Pajisje tualeti personale
 • Ballkon
 • Tharese flokesh
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00