Grand

 
hotel rating stars

Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi

Hotel Grand gjendet ne qender te Korces, ngjitur me institucionet kryesore. Eshte hoteli me i madh ne qytet me 84 dhoma. Hoteli ofron dhoma standart te cilat jane te thjeshta por te pastra dhe dhoma superior te cilat ofrojne me shume komoditet dhe nje gjume me te rehatshem. Eshte edhe nje holl i madh, nje restorant, nje bar, nje salle takimesh. Fale hapesires se tij hotel Grand eshte nje prej hoteleve me te preferuar per organizimin e eventeve te medha, konferencave etj. Restoranti dallohet per specialitetet e zones po aq mire edhe per pjatat nderkombetare.

Shume Mire, 3.7/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Dyqan Dhuratash
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune

If the reservation is cancelled/amended at least 24 hours, prior to the arrival date, then a full refund will be given. If the reservation is cancelled/amended less than 24 hours, prior to the arrival date, then a penalty equivalent to the charge of 1 night total accommodation will apply.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 10 Euro per krevat