Kocibelli

 
hotel rating stars

Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi

Me një vendndodhje në qendër të qytetit ka qenë i vetmi hotel në Korçë në periudhën e komunizmit (ish-Hotel Turizmi). Hoteli u ndërtua fillimisht në vitin 1972 sipas stilit arkitekturor komunist. Hoteli Turizëm “Behar Kocibelli” ofron një ambjent modern, internet wireless dhe një shërbim miqësor. Ky hotel krenohet me faktin që u ofron klientëve traditën e të qenit hoteli i parë në Korçë.

Shume Mire, 3.4/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Ashensor
 • Salle konference
 • Roje sigurie
 • Qender fitnesi
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Tavolina pune

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika e akomodimit te femijeve : deri ne 10 vjec jane falas