Vila Lako

 
hotel rating stars

Bulevard Republika Nr.4, 7001 Korça, Shqiperi

Vila Lako në Korçë ju ofron një kombinim mes modernes dhe tradicionales.Është një hotel 3 yje superior dhe ka 11 dhoma, të cilat kanë një ballkon dhe janë të pajisura me televizor, banjo private dhe dollap. Vila ofron pamje të qytetit, një tarracë dhe Wi-Fi është në dispozicion. Recepsioni eshte 24 ore është në dispozicion të klientëve.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Transport falas per ne qender te Qytetit
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Vaske
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Telefon
 • Internet Wireless falas

In case of cancellation, the hotel has to be informed 5 days before arrival date.

Check-In: 12:00

Checkout: 11:00

Fëmijët deri në 4.99 vjeç janë pa pagesë. Çmimi i një krevati shtesë është 10 euro.