Vila Sigal Korce

 
hotel rating stars

Rr.Teni Konomi, Korce, Shqiperi.

Vila Sigal ndodhet ne mes të qendres së vjetër historike të qytetit të Korçës dhe është pjesë e ansamblit urbanistik tradicional të qytetit, fare pranë Bulevardit “Republika”. Vila Sigal ka një pozicion ideal per t’u orientuar lehtësisht drejt të gjitha atraksioneve kulturore, artistike, historike dhe turistike të qytetit. Eleganca, kultura, tradita, pastërtia, komoditeti dhe miqësia e ofruar, si askund tjetër, janë elementet bazë të shërbimit në hotel dhe kjo është arsyeja pse Vila Sigal i dhuron kujdo ditë të paharruara dhe dëshirën për t’u kthyer sërish aty.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • Kasaforte ne recepsion
 • Sherbim lavanderie
 • SPA dhe qender trajtimi
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged 20% of the amount.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet deri ne 5 vjec jane falas