Gjallica

 
hotel rating stars

Rr. Dituria, Lagja 2, Kukes, Shqiperi

Hotel Gjallica gjendet ne qender te Kukesit ne bulevardin kryesor, pergjate rruges Dituria. Hoteli priti gazetaret nga e gjithe bota ne ngjarjet e vitit 1999 gjate konfliktit ne Kosove. Hotel Gjallica ka nje histori paksa te vecante, hoteli ka si date te lindjes lindjen e Kukesit te Vjeter, kur qyteti u mbulua nga uji i hidrocentralit. Hotel Gjallica ishte i pari hotel i rindertuar mbas permbytjes ne qytetin e tanishem te Kukesit.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Gazeta falas ne holl
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 48 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 48 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 15:00

Checkout: 11:00

Femija i pare 0-4.99 vjec akomodohet falas.