Vila Germenji Jorgo

 
hotel rating stars

Rr. Nacionale Erseke - Leskovik, Km 21, Germenj, Shqiperi

Vila Germenji Jorgo në Leskovik, eshte ndertuar ne nje zone turistike malore prane fshatit te patriotit Themistokli Germenji. Hoteli ofron qetesi dhe relaks ne mes te pishave dhe gjelberimit. Restoranti ofron pjata tradicionale te zones me ushqim BIO. Eshte ndertuar ne 1998 dhe eshte e vizituar nga shume personalitete te cilet vleresojne ajrin e paster, qetesine, ushqimin BIO etj.Prane struktures gjenden shume koshere bletesh qe prodhojne mjalte. Vila Germenji Jorgo eshte hoteli me i mire ne Leskovik per te shijuar natyren dhe ushqimet BIO.

Shkelqyeshem, 4.1/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Sherbim ne dhome
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Tavolina pune

During the low season (01/10 - 31/05) reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night. During the high season (01/06 - 30/09) reservations cancelled at least 72 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 72 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Femijet 0-4.99 vjec akomodohen falas.